پاسپورت دومینیکا بهترین انتخاب برای پاسپورت دوم

برنامه تابعیت توسط سرمایه گذاری و یا اهدای وجه به دولت به شما و خانواده شما امکان می دهد وقتی سرمایه گذاری قابل توجهی در دومینیکا انجام می دهید که طبق مقررات تابعیت دومینیکا را کسب کنید. در حال حاضر ، دو روش برای اخذ شهروندی و پاسپورت دومینیکا وجود دارد:از طریق اهدای وجه به دولت با شروع قیمت ها از ۱۰۰،۰۰۰ دلار برای یک نفرو یا خرید سهام در حوزه ی املاک ملک به ارزش حداقل ۲۰۰،۰۰۰ دلار.

پاسپورت دومینیکا بهترین راه برای ساختن زندگی بهتر

گاهی برای همه ی ما پیش می آید که دلمان نمی اید زندگی مان را در کشور مادری رها کنیم و به کشور دیگر مهاجرت کنیم در این صورت بهترین گزینه اخذ پاسپورت دوم می باشد. پاسپورت دوم (تابعیت دوگانه) یک وضعیت قانونی است که نشان دهنده ی دو ملیتی بودن فرد است. به این معنا که آن فرد، شهروندِ بیش از یک کشور در نظر گرفته می شود (با توجه به قوانین آن کشورها). دو تابعیتی بودن مزایای بسیاری را به افراد دو ملیتی اهدا می نماید.اخذ پاسپورت دومینیکا مزایای زیادی را برای شما به ارمغان می اورد که در این مقاله تلاش میکنیم شما را با آن آشنا کنیم.

ارزانترین پاسپورت دوم

شما میتوانید از ۱۰۰ هزار دلار برای یک نفر این گذرنامه معتبر را تهیه نمایید برای مشاهده هزینه های پاسپورت دومینیکا به وب سایت irandominica.com  مراجعه نمایید

پاسپورت دومینیکا مادام العمر و غیر قابل استرداد

به عنوان شهروند دومینیکا ، می توانید در فرصت ها و تجربیات زیادی کشور دومینیکا شرکت کنید،ازجمله:زندگی در یک کشور صلح آمیز و استقبال ازیک  زندگی با تمام شرایط رفاهی که بستر پیشرفت را کشور دومینیکا برای شما فراهم میسازد.با  سرمایه گذاری در کشور دومینیکا شما می توانید با عضویت در یک جامعه جهانی که از مرزهای زمینی دومینیکا فراتر می رود زندگی خود را متحول سازید.

توانایی داشتن تابعیت چندگانه

اخذ پاسپورت دومینیکا محاسن زیادی را با خود به همراه می اورد. یکی از محاسن تابعیت دوم دومینیکا آزادی زندگی در خارج از کشوردومینیکا می باشد. اگر به طور قانونی بتوانید طبق قوانین ملت میزبان خود عمل کنید، قبل از اعطای تابعیت یا بعد از اعطای تابعیت ، نیازی به اقامت در دومینیکا نیست

مزایای سبک زندگی دومینیکا

دومینیکا بار دیگر به عنوان یکی از خوشبخت ترین مکانهای جهان برای زندگی نامگذاری شده است. با داشتن تعداد زیادی از (افرادی که بیش از ۱۰۰ سال از آنها زندگی کرده اند) ، یک زندگی آرام را در یک محیط امن ، صلح آمیز و بکر و یک جامعه با فرهنگ پر جنب و جوش و دوستانه ارائه می دهد.

“جزیره طبیعت کارائیب” یک بهشت گرمسیری و یکی از زیباترین مکان های جهان است. این سرزمین با زیبایی طبیعی است ، با صدها رودخانه و آبشار ، کوه های ناهموار پوشیده از رنگ سبز و صخره های چشمگیر مشرف به دریا فیروزه ای.

مشکلات مهاجرت

دل کندن از کشور مادری که در آن متولد شده ایم ، دلبستگی های زیادی داریم و شروع زندگی دوباره و موفق در دیاری غریب کار دشواری و هر کسی که تصمیم به این کار می گیرد باید کاملا بر سختی مهاجرت واقف باشد. اما افرادی که قصد مهاجرت دارند و تصمیمشان راسخ است با چند سوال بزرگ روبه رو می شوند. اگر اقدام به مهاجرت کرده و در بین راه پشیمان شوید و احساس کنید که انتخاب اشتباهی کرده اید بازگشت بسیارسخت و پر هزینه خواهد بود ساکن شدن در یک مکان جدید، جدا از پیشینه‌تان، چالش‌های زیادی به همراه دارد و بعضی از این چالش‌ها برای تمام مهاجران در سرتاسر دنیا مشترک است. از رایج ترین مشکلات مهاجرت که آسیب های زیادی به همراه دارد پاشیدگی کانون خانواده است.

مهاجرت یکی از مهمترین و شاید دشوارترین تصمیمات در زندگی هر فردی محسوب می شود. بدیهی است که زندگی در یک کشور جدید، مشکلات و دغدغه های خاص خود را به همراه خواهد داشت. جالب است بدانید که این مشکلات مربوط به تمامی مهاجرین است و مختص به فرهنگ یا جامعه ی خاصی نمی باشد. در این مقاله به بررسی موانع و دغدغه های اصلی مهاجرین وبهترین راه حل آنها می پردازیم.
واقعیت این است که در شرایط اجتماعی نابسامان، افراد بیشتری با تصمیم دوگانه ماندن یا رفتن درگیر می شوند.بیشتر آدم ها در لحظه های بحرانی زندگیشان، تصور می کنند که کیلومترها دورتر، دستاوردهای بهتری در انتظارشان است چیزهایی که میتواند بعضی ناکامی هایشان را جبران کند و آنها را به مسیر امیدوارکننده تری وارد کند. پس می توان گفت که تصمیم به مهاجرت، همیشه تنها برای ساختن آینده به ذهن افراد راه نمی یابد، بلکه گاهی به قصد جبران گذشته یا حتی فرار از آن، خود را نمایان میکند.ما در این مقاله سعی داریم راهی به شما معرفی کنیم تا شما بتوانید با حفظ زندگی خود در ایران آینده ایی درخشان برای خود و خانوادتان بسازید وبدون گرفتار شدن در کلاف سر در گم مشکلات ،مهاجرت را پشت سر بگذارید و صاحب پاسپورتی معتبر و زندگی موفق تری گردید.

اخذ شهروندی توسط سرمایه گذاری دومینیکا

برنامه تابعیت اقتصادی دومینیکا که در سال ۱۹۹۳ تأسیس شد ، به طور قانونی در چهار یا شش ماه بدون داشتن بازدید از کشور مورد نیاز ، تابعیت دوم و گذرنامه غیر قابل برگشت را به افراد و خانواده ها ارائه می دهد. کشورهای جزیره ی دریای کارائیب شهرت بین المللی خوبی دارند و مزایای زیادی را به دارندگان تابعیت خود اهدا میکنند که زندگی آنها را متحول میکند. تابعیت دومینیکا از طریق برنامه سرمایه گذاری به لحاظ قانونی به راحتی دست یافتنی است و از آنجا که در قوانین محلی هیچ محدودیتی در مورد تابعیت دوگانه وجود ندارد ، اخذ تابعیت دوم با سرمایه گذاری دراین کشورها فرآیندی محرمانه است که نیازی به شخص ندارد تا از شهروندی موجود خود چشم پوشی کند.
علاوه بر نداشتن شرایط اقامت فیزیکی ، مشترک المنافع شهروندی دومینیکا توسط برنامه سرمایه گذاری ، هیچ زبانی ، سن ، تجربه کاری یا الزامات آموزشی ندارد و مصاحبه اجباری ندارد. کشوری امن وبا اقتصادی با ثبات ودموکراسی پارلمانی از یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در کارائیب برخوردار است ، هیچ مالیاتی برای افراد غیر مقیم ندارد ، کمترین میزان جرم و جنایت را در کل منطقه به خود اختصاص می دهد و مسلماً یکی از طبیعی ترین مکان های روی زمین است که زندگی کردن در این منطقه آرامشی وصف ناپذیر به افراد می دهد.
که هر کدام از این مزایا را به تفکیک برای شما بررسی میکنیم.
در سال ۱۹۹۸ ، پارک ملی مورن تروس پیتونس دومینیکا توسط یونسکو به عنوان میراث جهانی معرفی شد. از سال ۱۹۹۷ ، دومینیکا به طور فعال Green Globe شرکت کرده است تا الگویی برای اکوتوریسم را در جزیره ما بسازد و بتواند شرایط پایداری برای افراد ساکن پدید بیاورد.

مزایای تجاری شهروندی دومینیکا

دولت دومینیکا تعدادی امتیاز مالی و دیگر امتیازاتی را ارائه می دهد که هدف آنها جذابتر شدن انجام امور تجاری در جزیره ی دومینیکا است. این امتیازات شامل معافیت های مالیاتی، تعرفه های واردات ، مالیات و فرایندهای وابسته به آن است.دولت دومینیکا مالیات را در بیشتر موارد به صفر رسانده است.(مالیات بر ارث،هدیه،درآمد خارجی یا مالیات بر سود سرمایه و همچنین مالیات بر درآمد شخصی برای ساکنان)
همچنین دولت دومینیکا با بسته های تشویقی که شامل:مشوق های مالیاتی شرکت ها ،معافیت کامل از عوارض واردات ، مزایای کاهش مالیات و کمک هزینه صادرات می باشد توانسته است بستری فراهم سازد تا دسترسی افراد را به چندین بازار جهانی بدون مالیات گرداند.
دومینیکا امضا کننده معاهدات مالیات مضاعف با ایالات متحده و CARICOM است محدودیتی برای بازگشت سود و سرمایه وارداتی وجود ندارد.

تحرک بین المللی پاسپورت دومینیکا

دارندگان گذرنامه های دومینیکا می توانند از آنها برای سفر بین المللی استفاده کرده و از بسیاری از مسافرت های بدون ویزا که دولت دومینیکا با متحدین خود در سراسر جهان تأسیس کرده است ، بهره مند شوند. برخی از کشورهای مهم که مسافران با پاسپورت دومینیکا می توانند به آنجا سفر کنند شامل انگلستان ،سنگاپور ، هنگ کنگ و کشورهای اروپایی منطقه شینگن است که دومینیکا با آنها دارای سابقه طولانی است.متقاضیان موفق تابعیت از طریق سرمایه گذاری که پس از آن اقدام به دریافت گذرنامه دومینیکا می کنند می توانند از سفر بدون ویزا یا ویزای ورود  به بیش از ۱۴۰کشور بهره مند شوند.

ایجاد فرصت تحصیل وکار در کشورهای اروپایی و انگلیسی زبان با اخذ پاسپورت دومینیکا

با اخذ پاسپورت دومینیکا شما برنده ی کارت طلایی زندگی خود شده و میتوانید فرصت کار ومطالعه در کشورهای انگلیسی زبان را برای خود مهیا سازید. پس از اخذ پاسپورت دومینیکا همچنین کودکان و نوجوانان شما میتوانند براحتی دربهترین مدارس کشورهای اروپایی تحصیل کنند و پله های ترقی را پشت سر بگذارند.

کلام آخر

با اخذ پاسپورت دومینیکا در مدت زمان اندک  شما میتوانید با حفظ جایگاه خود در کشور مادری و رهایی از مشکلات مهاجرت زندگی بسیار عالی برای خود و خانوادتان بسازید و همچنین میتوانید تجارت های موفقی را با کشورهای دیگر راه اندازی کنید.اخذ پاسپورت دومینیکا دریچه ایی جدید در زندگی شما باز میکند که میتوانید از تمام امکانات کشورهای اروپایی استفاده کنید.ایران دومینیکا تنها نمایندگی رسمی دولت دومینیکا در ایران با داشتن سابقه ی موفق و کارشناسان مجرب آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد تا شما را برای زندگی موفق تر همراهی کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

نماینده رسمی دولت دومینیکا

تهران: چهارراه فرمانیه ، طبقه فوقانی بانک اقتصاد نوین ، واحد ۱ اداری

تلفن : ۰۲۱۲۲۲۸۷۰۰۹

همراه۰۹۱۲۴۴۰۳۶۰۰

https://irandominica.com

پاسخی بگذارید