روشن شدن موها بدون دکلره

۱- موهایتان را با شامپو بشویید و خشک کنید، سپس محلول پر اکسید هیدروژن را به روی موهای خود کاملا بمالید و با یک شانه ی دندانه درشت نیز موهای خود را شانه کنید تا محلول کاملا به موهای شما مالیده شود.

۲- می توانید محلول پر اکسید هیدروژن را درون یک بطری اسپری کننده بریزید و به موهای خود اسپری کنید یا محلول را در یک کاسه ریخته و با کمک پنبه به روی موهای خود بمالید.

۳- مراقب باشید زمان اسپری کردن محلول فقط محلول به موهای شما برسد نه به پوست سر شما ،تا از هر نوع التهاب پوستی جلوگیری شود.

۴- بعد از اینکه موهایتان را کاملا با محلول آغشته کر دید، با یک کلاه حمام یا یک کیسه ی پلاستیکی سر خود را بپوشانید ،البته کیسه ی پلاستیکی بهتر است.

۵- بهتر است محلول ۱۵ الی۲۰ دقیقه روی سر شما بماند، زیرا اگر بیشتر بماند ممکن است به موی سر شما آسیب برساند.

۶- موهای خود را با آب سرد یا ملایم آبکشی کنید زیرا اب گرم به موی شما آسیب میرساند.

۷- پس از روشن کردن موی خود حتما هر بار که حمام می روید از نرم کننده ی مو استفاده نمایید تا از آسیب رسیدن به موهای شما جلوگیری شود ،فراموش نکنید نرم کننده ها نباید بیشتر از ۲ تا ۳ دقیقه روی موی شما بماند.
در میان آرایشگران اصطلاحی وجود دارد که می‌گویند «رنگ، رنگ را باز نمی‌کند» اما در صورتی که آرایشگری توانایی و مهارت لازم را داشته باشد، می‌تواند بدون پودردکلره و با استفاده از اکسیدان و رنگ موی مناسب، رنگ موی تیره‌ای را به پایه روشن درآورد. نکته مهم این کار هم دقت در انتخاب رنگ و اکسیدان است…
در بازار امروز رنگ موی ایران، اکسیدان شماره ۱ یا ۶ درصد، شماره ۲ یا ۹ درصد و شماره ۳ یا ۱۲ درصد وجود دارد که باتوجه به رنگ دلخواه باید از اکسیدان مناسب آن استفاده کرد.

رنگ مو روشن
در صورتی که شخصی موهای نازک رنگ‌نشده داشته باشد و بخواهد موی خود را ۳ درجه روشن کند با استفاده از اکسیدان شماره ۲ یا همان ۹ درصد و ترکیب آن با رنگ دلخواه می‌تواند مو را ۳ درجه روشن کند هرچه مو ضخیم‌تر و تیره‌تر باشد، باید از اکسیدان درصد بالایی استفاده شود.
اکسیدان شماره یک یا ۶ درصد برای موهایی که می‌خواهند تنها یک درجه روشن شود، پیشنهاد می‌شود و اکسیدان ۱۲ درصدی برای روشن کردن ۴ تا ۵ درجه مو کاربرد دارد. باید توجه داشت که رنگ و اکسیدان به تنهایی هیچ تاثیری روی مو ندارند و باید از ترکیب هر دو استفاده کرد
موهایی که سفیدی آنها بیش از ۵۰ درصد است، رنگ موهای شماره ۰۰ پیشنهاد می‌شود.
در برخی از برندهای معروف، رنگ موهایی با نام اسپیشیال بلوند وجود دارد که می‌توان با استفاده از اکسیدان مناسب و بدون پودردکلره رنگ مو را تا پایه ۶ درجه روشن کرد.
در صورتی که مو از قبل های‌لایت شده باشد با استفاده رنگ‌های اسپیشیال می‌توان مو را به رنگ دلخواه درآورد.
باید به این نکته توجه داشت که رنگ و اکسیدان مصرفی برای رنگ مو به جنس، پایه اصلی رنگ مو بستگی دارد. دقت در انتخاب اکسیدان و رنگ موی مناسب می‌تواند ما را به رنگ دلخواه نزدیک کند.
در ضمن انواع ماسك مو كه قبلا مدل به مدل اموزش دادو هفته اي دوبار فراموش نشه
بايد ماسك موي مناسب با نوع و جنس موتون رو انتخاب كنيد

پاسخی بگذارید